+370 651 77710 info@realierdve.lt

Pastato (patalpos) paskirties keitimo projektas

Norėdami užsiimti tam tikra konkrečia veikla patalpose (gyvenamoji, komercinė ir kt.) turite tai daryti tos paskirties patalpose, nes taip nurodo Lietuvos Respublikos Statybos įstatymas (40 str. 1.1 punktas).
P.s.: tame įstatyme numatomos kelios išimtys, kurios leidžia nepakeitus patalpų paskirties užsiimti kita (ne pagrindine) veikla.

Jūsų patalpų paskirtis yra nurodyta „Nekilnojamojo daikto ir daiktinių teisių į jį įregistravimą nekilnojamojo turto registre“ pažymėjime „Paskirtis“ eilutėje.
Arba Nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išraše, „Pagrindinė tikslinė naudojimo paskirtis“ eilutėje. Arba eilutėje „<…>suformuoti kaip atskiri nekilnojamieji daiktai“.
Arba Valstybinės įmonės Registrų centro išraše, „Patalpų sąrašas pastate“ stulpelyje „Paskirtis“.

Pastato (patalpos, patalpų) ar inžinerinio statinio paskirties keitimo projektas – keičiant pastato (patalpos, patalpų) ar inžinerinio statinio paskirtį, kai atliekami statinio paprastojo remonto darbai arba neatliekami jokie statybos darbai.

Bauda už patalpų naudojimą ne pagal paskirtį nuo 144 € – 2896 €.

Jeigu norėsite parduoti ar išnuomoti patalpas, pirkėjai žinoma gali reikalauti konkrečios patalpų paskirties.

Jei turite konkrečių klausimų dėl pastato (patalpos, patalpų) ar inžinerinio statinio paskirties keitimo projekto prašom raštu klausti el.paštu info@realierdve.lt