Ekologiško namo projektas "Saulės namas IV"

El. paštas Spausdinti PDF

Tipinis ekologiško namo projektas " Saulės namas IV "

Autorius architektė Svajonė Pocienė.

 
Ekologisku namu projektai

 Ekologisku namu projektai


 
Autorius architektė Svajonė Pocienė.
Projektas saugomas autorinių teisių  LR įstatymuose numatyta tvarka. Kopijuoti draudžiama.

 

Laikas gyventi ekologiškai !

Šis koncepcinis namo projektas atitinka naujos kartos ekologiškos architektūros reikalavimus. Jau dabar visame pasaulyje žmonės skatinami statytis ekologiškus-ekonomiškus namus naudojančius alternatyvios energetikos išteklius ir ekologiškas statybines medžiagas.

Šis namas suprojektuotas taip, kad maksimaliai išnaudotų alternatyvų energijos šaltinį - Saulės šilumą ir šviesą. Jis atitinka Saulės architektūrai keliamus reikalavimus. Saulės energija naudojama aktyviu ir pasyviu būdu šildymui, elektros energijai išgauti ir  šviesos šaltiniams.

Pastato stogo apželdinimas yra vertinga alternatyva tradiciniams grunto apsauginiams  apšildančiams sluoksniams. Jis ne tik gerai apšiltina namo stogą bei šiaurinę namo pusę, bet ir suteikia namo gyventojams didesnį žaliąjį plotą, kuriame galima leisti laisvalaikį. Žalieji stogai yra ekologiški stogai. Klientui pageidaujant tas pats projektas gali būti ir be apželdinto stogo.

Nedidelė vėjo jėgainė tarnauja kaip papildomas elektros energijos šaltinis.

Šis individualaus namo projektas skirtas 3-5 asmenų šeimai. Bendras namo plotas 160m2.

Jei susidomėjote ir norite gauti daugiau informacijos apie šį ekologišką-ekonomišką  Saulės namą, prašom rašyti paklausimus adresunamu projektaiarba skambinti telefonu +370 651 77710 Netrukus bus sukurta daugiau ekologiškų Saulės namų projektų.

Architektė Svajonė PocienėSu Svarainio kortele čia taikoma 10proc.  nuolaida !