Ekologiško namo projektas "Saulės namas I"

El. paštas Spausdinti PDF

Tipinis ekologiško namo projektas " Saulės namas I "

Autorius architektė Svajonė Pocienė.


Autorius architektė Svajonė Pocienė.
Projektas saugomas autorinių teisių  LR įstatymuose numatyta tvarka. Kopijuoti draudžiama.


 

Laikas gyventi ekologiškai !

Šis koncepcinis namo projektas atitinka naujos kartos ekologiškos architektūros reikalavimus. Jau dabar visame pasaulyje žmonės skatinami statytis ekologiškus-ekonomiškus namus naudojančius alternatyvios energetikos išteklius ir ekologiškas statybines medžiagas.

Šis namas suprojektuotas taip, kad maksimaliai išnaudotų alternatyvų energijos šaltinį - Saulės šilumą ir šviesą. Jis atitinka Saulės architektūrai keliamus reikalavimus. Saulės energija naudojama aktyviu ir pasyviu būdu šildymui, elektros energijai išgauti ir  šviesos šaltiniams.

Pastato stogo apželdinimas yra vertinga alternatyva tradiciniams grunto apsauginiams  apšildančiams sluoksniams. Jis ne tik gerai apšiltina namo stogą bei šiaurinę namo pusę, bet ir suteikia namo gyventojams didesnį žaliąjį plotą, kuriame galima leisti laisvalaikį. Žalieji stogai yra ekologiški stogai.

Nedidelė vėjo jėgainė tarnauja kaip papildomas elektros energijos šaltinis.

Šis individualaus namo projektas skirtas 3-4 asmenų šeimai. Bendras namo plotas 135m2.

Jei susidomėjote ir norite gauti daugiau informacijos apie šį ekologišką-ekonomišką  Saulės namą prašom rašyti paklausimus adresunamu projektaiarba skambinti telefonu +370 651 77710.


Architektė Svajonė Pocienė
Su Svarainio kortele čia taikomos 10 proc.  nuolaida !