Projektai . NAMŲ PROJEKTAI . Šiaudiniai namai
El. paštas Spausdinti PDF
Nuo 2016.11.01 dienos projektuojame tik A, A+, A++ klasės naujus gyvenamuosius namus. A klasės gyvenamieji namai nuo 50m2 turi turėti projektus ir statybos leidimus.

Visi UAB"Ecococon" statomi šiaudų namai yra A+ klasės.

"Reali erdvė" projektuoja šiaudinius namus. Jei pageidaujate nestandartinio sprendimo - šiaudinio namo - kreipkitės į mus, suprojektuosime namą pagal visus Jūsų norus.

Šiaudus kaip statybinę medžiagą žmonės naudojo jau nuo senų senovės. Tai yra patvari medžiaga, pasižyminti geromis termoizoliacinėmis savybėmis ir lankstumu. Iš išorės jie gali niekuo nesiskirti nuo įprastinių namų. Skirtumą pajusime tik užėję į vidų – čia bus nepaprastai malonus mikroklimatas. Šiaudiniai namai – dažniausiai karkasinės statybos statiniai, pastatyti naudojant natūralias, ekologiškas medžiagas – presuotus šiaudų ryšulius, molį ir medį. Šiaudų briketai naudojami ne tik sienoms, bet ir stogams, perdangoms, pertvaroms apšiltinti. Namai iš išorės tinkuojami tik natūraliu, „kvėpuojančiu“ tinku.

Šiaudinis namas gali būti bet kokio architektūrinio stiliaus: nuo modernaus iki etnografinio.

Šiaudiniai namai

Šiaudiniai namai
Bendradarbiaujame su UAB "Ecococon" :

Siaudiniai namai


Siaudiniai namai

UAB „Ecococon“ veikla yra draugiškų aplinkai šiaudinių skydų gamyba namų statybai (šiaudinio namo statybai).

Įmonė yra išradusi unikalų šiaudinių skydų gamybos būdą, t.y. į karkasinį medinį skydą dedami šiaudai yra suspaudžiami ypatingai tankiai ir taip pasiekiamos ypatingai geros šiaudinio skydo šiluminės varžos, garso izoliacijos, atsparumo ugniai ir kitos charakteristikos.

Įmonės veikla turi išskirtinai teigiamą poveikį aplinkai – gaminant šiaudinius skydus nenaudojami senkantys žaliavų šaltiniai, o naudojama antrinė atsinaujinanti žaliava – šiaudai.

Inovatyvūs gamybos aspektai yra šie:
- pastatų statybai naudojami atsinaujinantys ištekliai;
- gamyba ir iš šiaudų pastatyti pastatai yra draugiški aplinkai (vadinami ekologiški namai);
- pasiekiamos ypatingai geros namo techninės charakteristikos;
- „kvėpuojantis“ pastatas, kuriame žmogui gera gyventi.

Įmonės produkcija yra sertifikuota.
Produkcijai 2013m. suteiktas Nacionalinis techninis įvertinimas.

Siaudiniai namaiEkologija


Ekologiški namai
Šiaudiniai namai yra ekologiški namai, žinoma jei statybų metu naudojamos ekologiškos statybinės medžiagos.  etnografiniai namai, gyvenamuju namu projektai, individualiu namu projektai, namu, projektavimas, namu, projektai, namo, rastu, pastatai, interjeras, namas, patarimai, konsultacijos, valda, namu statyba, reklamos paslaugos, svetainiu kurimas, lietuvoje, interneto puslapiu kurimas, logotipo kurimas, web kurimas, web design, logotipai, tinklapiai, namu dizainas, svetainių kūrimas, interneto svetainių kūrimas, remontas, darbai, dizaineris, logotipas, istatymai, namo projektas, grafinis dizainas, dizaino kurimas, architektūrinis.


© Reali erdvė nuorodos: Namų projektai | Namo projektas | Internetinės parduotuvės | Svetainių kūrimas.