Projektai . NAMŲ PROJEKTAI . Mūriniai namai
El. paštas Spausdinti PDFMūrinių namų projektai


Nuo 2016.11.01 dienos projektuojame tik A, A+, A++ klasės naujus gyvenamuosius namus. A klasės gyvenamieji namai nuo 50m2 turi turėti projektus ir statybos leidimus.

Gyvenamieji pastatai pastatyti seniau negali pasiekti A klasės todėl rekonstrukcijos projektai neprivalo būti A klasės.


Mes padėsime Jums susikurti jaukius  namus pagal Jūsų poreikius. Jei norite individualaus namo projekto prašome kreiptis info (eta) realierdve.lt arba telefonu +370 651 77710.

Žemiau pateikiame keletą pavyzdinių ekologiškų ir mūrinių namų tipinių projektų. Kiekvieną iš jų galima derinti pagal Jūsų poreikius. Šiuo metu yra sukurtos architektūrinės projektų dalys, inžinerines dalis projektuojame individualiai, atsižvelgiant į konkretaus užsakovo poreikius.


Ekologiško namo projektas
" Saulės namas V "


Ekologiško namo projektas

Namo projektas Nr.201101


Ekologiško namo projektas
" Saulės namas I "


Ekologiško namo projektas

Ekologiško namo projektas
" Saulės namas III "

Ekologiško namo projektas

Ekologiško namo projektas
" Saulės namas IV "


Ekologiško namo projektas

Ekologiško namo projektas
" Saulės namas II "

Ekologiško namo projektas

Daugiau informacijos apie ekologiškus namus čia.

Mūrinė statyba – šiuo metu populiariausias gyvenamųjų namų statybos būdas Lietuvoje. Namai statomi ne tik iš plytų, bet ir iš didesnių mūrinių elementų: dujų silikato ar kitų blokelių bei porėtos keramikos. Šiuo metu yra kur kas didesnis mūrinių medžiagų pasirinkimas nei prieš keletą šimtmečių.


Privalumai:

1. Mūrinis namas yra tvirtas ir ilgaamžis. Remiantis statybos normatyvais teigiama, kad mūrinio namo gyvavimo amžius yra apie 100 metų, tačiau net iki šių dienų yra išlikusių senovės Graikijos, Romos, Pietų Amerikos mūrinių architektūros paminklų.
2. Tinkamai pastatyti mūriniai namai pasižymi puikia garso ir šilumos izoliacija.
3. Šiam statybos būdui galime pritaikyti ekologiškas medžiagas.
4. Mūrinius namus galima rekonstruoti, pritaikant metalines sijas, kolonas ir pan.
5. Statant šiuo būdu, galima įgyvendinti nestandartinius projektus bei jų konstrukcines dalis.
6. Mūrinių namų apdailai galime rinktis daug ką: fasadines plytas, dekoratyvinį tinką, medines dailylentes, pakabinamą fasado apdailą ir kt. Galimi netikėčiausi dizaino sprendimai, nes rasime plačiausią statybinių medžiagų įvairovę.
7. Mūriniai namai nepūva, nerūdija, nebijo graužikų. Tokiame name nesiveisia parazitai, tam nereikia jokių papildomų priemonių. Svarbiausia statant visus statinius laikytis statybinių normų ir nepalikti nereikalingų ar nesandarių tarpų, plyšių.
8. Mūriniai namai pasižymi gerais priešgaisriniais duomenimis.
9. Teigiama, kad mūriniai namai „sėda“ 3 metus, tačiau jei namas tinkamai pastatytas, šis procesas būna minimalus ir geresnis nei rąstinių namų. Taip išvengiama nereikalingų rūpesčių, susijusių su namo plyšių atsiradimo panaikinimu. Galimi tik nežymūs sienų įtrūkimai, kuriuos lengva pašalinti.Trūkumai:

1. Priklausomai nuo namo projekto šis statybos būdas gali būti brangesnis, palyginti su kai kuriais kitais būdais, tačiau tokių namų gyvavimas ilgesnis, jie tvirtesni ir patikimesni.
2. Mūrinis namas jautrus išorinei drėgmei. Ypač reikia atkreipti dėmesį į tinkamą namo apšiltinimą ir laikytis mūrijimo technologijų, kitaip drėgmė skverbsis į plytas, blokelius ir sumažins jų šiluminę varžą.Ekologija


Ekologiški namai
Mūriniai namai taip pat gali būti ekologiški namai, žinoma jei statybų metu naudojamos ekologiškos statybinės medžiagos.


namu projektai, pirtis, projekta, pirtys, namų projektai, projektas, architektai, namai, rastiniai namai, karkasiniai namai, statyba, statybos, dizainas, mediniai namai, rąstiniai namai 
 

© Reali erdvė nuorodos: Namų projektai | Namo projektas | Internetinės parduotuvės | Svetainių kūrimas.