Projektai . NAMŲ PROJEKTAI . Šiaudiniai namai
El. paštas Spausdinti PDF
Ekologiški namai
Su svarainio kortele čia taikomos nuolaidos !


Siaudiniai namai

"Reali erdvė" projektuoja šiaudinius namus. Jei pageidaujate nestandartinio sprendimo - šiaudinio namo - kreipkitės į mus, suprojektuosime namą pagal visus Jūsų norus.

Šiaudus kaip statybinę medžiagą žmonės naudojo jau nuo senų senovės. Tai yra patvari medžiaga, pasižyminti geromis termoizoliacinėmis savybėmis ir lankstumu. Iš išorės jie gali niekuo nesiskirti nuo įprastinių namų. Skirtumą pajusime tik užėję į vidų – čia bus nepaprastai malonus mikroklimatas. Šiaudiniai namai – dažniausiai karkasinės statybos statiniai, pastatyti naudojant natūralias, ekologiškas medžiagas – presuotus šiaudų ryšulius, molį ir medį. Šiaudų briketai naudojami ne tik sienoms, bet ir stogams, perdangoms, pertvaroms apšiltinti. Namai iš išorės tinkuojami tik natūraliu, „kvėpuojančiu“ tinku.

Siaudiniai namaiSiaudiniai namaiEkologija


Ekologiški namai
Šiaudiniai namai yra ekologiški namai, žinoma jei statybų metu naudojamos ekologiškos statybinės medžiagos.  etnografiniai namai, gyvenamuju namu projektai, individualiu namu projektai, namu, projektavimas, namu, projektai, namo, rastu, pastatai, interjeras, namas, patarimai, konsultacijos, valda, namu statyba, reklamos paslaugos, svetainiu kurimas, lietuvoje, interneto puslapiu kurimas, logotipo kurimas, web kurimas, web design, logotipai, tinklapiai, namu dizainas, svetainių kūrimas, interneto svetainių kūrimas, remontas, darbai, dizaineris, logotipas, istatymai, namo projektas, grafinis dizainas, dizaino kurimas, architektūrinis.


© Reali erdvė nuorodos: Namų projektai | Namo projektas | Internetinės parduotuvės | Svetainių kūrimas.